google-site-verification=mPaI1brNFWO5k3Au4VkQzSSF0xxvQedUy3Wxn6WNqz0 google-site-verification=mPaI1brNFWO5k3Au4VkQzSSF0xxvQedUy3Wxn6WNqz0
top of page
Logo_barva_obrys-03.png

NAŠE PUBLIKACE

OD ROKU 2021 VYDÁVÁME TIŠTĚNÉ ROČENKY

OD ROKU 2023 VYDÁVÁME KNIHY

K TÉMATŮM FIREMNÍHO VZDĚLÁVÁNÍ

PROČ VYDÁVÁME PUBLIKACE PRÁVĚ MY?

Všimli jste si, kolik novinek vychází ročně k tématu firemního vzdělávání?

Správně, v češtině žádné! Rozhodli jsme se proto reagovat na poptávku po rozvoji lektorů, trenérů, metodiků či manažerů vzdělávání a hlavně L&D manažerů a specialistů vzdělávání a rozvoje ve firmách, podnicích či úřadech.

 

Od roku 2021 jsme začali vydávat tištěné ročenky s výběrem "best of" e-časopisu Firemní vzdělávání s bonusovými materiály.

 

A od roku 2023 proto vydáváme odborné knihy a budeme se se snažit vydat alespoň jednu knihu ročně.

Věříme, že vás naše nabídka zaujme.

NAŠE KNIHY

První knihou Firemního vzdělávání je praktická příručka pro lektory prezenční výuky s názvem Lektorské minimum. Autorkou je známá lektorka, odbornice na didaktiku dospělých a lektorské dovednosti a také členka redakční rady našeho časopisu, Mirka Dvořáková.

Autorka téměř rok dávala dohromady vše, co by měl lektor či trenér vzdělávání dospělých znát pro přípravu a realizaci kvalitní vzdělávací akce. A je jedno, zda učí interně ve firmách, nebo se pohybuje na volné noze.

Pro svou knihu zvolila tzv. dramaturgický přístup, na vzdělávání tedy pohlíží jako na divadelní představení. Na 124 stranách v 5 klíčových kapitolách zpracovává témata:

  1. Lektor

  2. "V zákulisí" aneb Příprava lektora na výuku

  3. "Na jevišti" aneb Lektor ve výuce

  4. Komunikace

  5. Tělo a duše aneb Psychohygiena

 

Cena knihy je 290 Kč vč. DPH.

K ceně připočítáváme poštovné a balné podle ceníku.

_edited.png

TIŠTĚNÁ ROČENKA

Nejméně poslední dva roky jsou ve znamení online a mnoho z nás je již online prostředí přesyceno. V týmu jsme proto vyslyšeli hlasy preferující tištěný časopis a vytvořili ročenku toho nejlepšího za uplynulý rok spolu s několika bonusy.

Nejde o další časopis, ale o speciální formát pro L&D a "vzdělávací" fajnšmekry. Mnozí čtenáři se totiž k řadě článků kvůli svému vytížení nedostali. Ale i ti, kdo čtou každé číslo, možná uvítají možnost si klíčová témata a osobnosti připomenout.

​Řada z našich čtenářů také preferuje "klasický" časopis, který si může vzít s sebou na cesty, do kabelky nebo třeba do postele před spaním. ;) Postupně si tak můžete ve své knihovně vytvořit novou řadu Firemního vzdělávání...​

FV Ročenka 2023 Obálka na sítě.png
_edited.png
Obr02.png
Obr01.png
Kotva 1
bottom of page
google-site-verification=mPaI1brNFWO5k3Au4VkQzSSF0xxvQedUy3Wxn6WNqz0