google-site-verification=mPaI1brNFWO5k3Au4VkQzSSF0xxvQedUy3Wxn6WNqz0 google-site-verification=mPaI1brNFWO5k3Au4VkQzSSF0xxvQedUy3Wxn6WNqz0
 
Logo_barva_obrys-03.png

SEZNAM ÚČASTNÍKŮ
KONFERENCE 2022

Seznam účastníků je určen pro usnadnění networkingu, nikoliv pro zasílání komerčních nabídek. Prosíme, přistupujte k seznamu s vědomím ochrany osobních údajů, děkujeme.

Organizace
Jméno
E-mail
AdamCoach
Adam Pavel
pavel@adamcoach.com
ADASTRA, s.r.o.
Kryštof Jan
jan.krystof@adastragrp.com
Agentura Parole s.r.o.
Vitvar Vladimír
vladimir.vitvar@parole.cz
Allianz pojišťovna, a.s.
Kadeřábková Michaela
michaela.kaderabkova@allianz-trade.com
Alza.cz a.s.
Fabianková Tereza
tereza.fabiankova@alza.cz
Alza.cz a.s.
Šmidtová Hana
hana.smidtova@alza.cz
Assessment Systems s.r.o.
Rizmanova Hana Keita
hana.rizmanova@asystems.as
AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o.
Jochcová Zdeňka
zdenka.jochcova@ave.cz
BENU Česká republika s.r.o.
Burian Jiří
j.burian@benu.cz
BENU Česká republika s.r.o.
Válková Magdaléna
m.valkova@benu.cz
BILLA, spol. s r. o.
Rusínová Linda
l.rusinova@billa.cz
BILLA, spol. s r. o.
Pilařová Alice
a.pilarova@billa.cz
BILLA, spol. s r. o.
Bartoš Michal
m.bartos@billa.cz
BILLA, spol. s r. o.
Bucek Jan
j.bucek@billa.cz
BILLA, spol. s r. o.
Jiráček Petr
p.jiracek@billa.cz
Cevin
Maťák Lubomír
lubomir.matak@vinarstvimatak.cz
Currys CoE s.r.o.
Videczka Zuzana
zuzana.videczka01@currys.co.uk
Česká zemědělská univerzita v Praze
Jirsáková Jitka
jirsakova@ivp.czu.cz
ČEZ, a.s.
Hanáčková Jitka
jitka.hanackova@cez.cz
ČSOB Pojišťovna, a. s., člen holdingu ČSOB
Kačírek Daniel
daniel.kacirek@csobpoj.cz
ČSOB Pojišťovna, a. s., člen holdingu ČSOB
Iveta Doležalová
iveta.dolezalova@csobpoj.cz
ČSOB Pojišťovna, a. s., člen holdingu ČSOB
Prokš Michael
michael.proks@csobpoj.cz
Deepnote, ReactGirls
Vaňková Tereza
vankova.terezaa@gmail.com
Deloitte CZ Services
Jančík Repatá Kateřina
krepata@deloittece.com
Direct pojišťovna, a.s.
Černý Václav
vaclav.cerny@direct.cz
e-learnmedia, s.r.o.
Urbanová Elena
urbanova@e-learnmedia.sk
e-learnmedia, s.r.o.
Gabrhel Juraj
gabrhel@e-learnmedia.sk
EDU Trainings
Vallo Lukáš
lukas.vallo@edutrainings.cz
Educasoft
Něničková Veronika
veronika.nenickova@educasoft.cz
Educasoft
Formánek Vašek
vaclav.formanek@educasoft.cz
Ekocesta a.s.
Kněžíková Renata
knezikova@ekocesta.eu
Ekocesta a.s.
Pavelková Zuzana
pavelkova@ekocesta.eu
greiner packaging s.r.o.
Kopecká Markéta
m.kopecka@greiner-gpi.com
greiner packaging s.r.o.
Břicháčová Mirka
m.brichacova@greiner-gpi.com
HOPI s.r.o.
Mercelová Katarína
kmercelova@hopiholding.eu
HR Vzory
Velas Marek
marekvelas@edufactory.cz
humancraft
Fojtík David
david.fojtik@humancraft.cz
ICT Pro
Havelka Radek
radek.havelka@ictpro.cz
Impro
Harries Karolina
krharries@gmail.com
Institut environmentálních služeb, a.s.
Lavičková Kateřina
katerina.lavickova@institutes.cz
Institut plánování a rozvoje hlavního města Prahy
Tereza Kadlecová
kadlecova@ipr.praha.eu
KBC Group, Shared Service Center CZ
Kolářová Jitka
jitka.kolarova@kbc.com
KBC Group, Shared Service Center CZ
Konečná Jana
jana.konecna@kbc.com
KPMG Česká republika, s.r.o.
Vaněčková Lucie
lvaneckova@kpmg.cz
L'OREAL
Stalmachová Hana
hana.stalmachova@loreal.com
LARGIS s.r.o.
Langrová Veronika
veronika.langrova@gmail.com
Lidl Slovenská republika, v.o.s.
Dobrík Adam
adam.dobrik@lidl.sk
MAFRA, a.s.
Kristenová Barbora
barbora.kristenova@mafra.cz
MD ELEKTRONIK spol. s r.o.
Langová Slavěna
slavena.langova@md-elektronik.cz
Metrostav a.s.
Kroupová Jana
jana.kroupova@metrostav.cz
Metrostav a.s.
Schimmer Marek
Marek.Schimmer@metrostav.cz
Metrostav a.s.
Kostříž Zdeněk
zdenek.kostriz@metrostav.cz
Mgr. Hana Salačová Svobodová, MBA
Salačová Svobodová Hana
hana.svobodova@talla.cz
Ministerstvo obrany
Pokluda Václav
vaclav.pokluda@vavyskov.cz
Ministerstvo zdravotnictví
Neščáková Libuše
Libuse.Nescakova@mzcr.cz
MONETA Money Bank
Bártová Dana
dana.bartova1@moneta.cz
MotivP
Hroník František
frantisek.hronik@motivp.com
NCM
Ochmannová Dita
dita@ncm.cz
NOVAVAX CZ a.s.
Jiráková Petra
pjirakova@novavax.com
OfficeFitness
Zadina Jiří
zadina@officefitness.cz
OfficeFitness
Horák Ondřej
horak@officefitness.cz
OfficeFitness
Horák Ondřej
horak@officefitness.cz
Oppus.co
Frk Brano
brano.frk@gmail.com
ORLEN Unipetrol RPA s.r.o.
Kubišová Klára
klara.kubisova@orlenunipetrol.cz
ORLEN Unipetrol RPA s.r.o.
Grauová Soňa
Sona.Grauova@orlenunipetrol.cz
ORLEN Unipetrol RPA s.r.o.
Černá Petra
Petra.Cerna@orlenunipetrol.cz
ORLEN Unipetrol RPA s.r.o.
Červinková Martina
Martina.Cervinkova@orlenunipetrol.cz
Penny Market s.r.o.
Brédová Martina
martina.bredova@penny.cz
Plzeňský Prazdroj, a. s.
Zvěřinová Jana
Jana.Zverinova@asahibeer.cz
Plzeňský Prazdroj, a. s.
Kotal Jaroslav
Jaroslav.Kotal@asahibeer.cz
Purple Technology s.r.o.
Vitovská Nikoleta
nvitovska@purple-technology.com
Purple Technology s.r.o.
Čajka Radomír
rcajka@purple-technology.com
Radek Pernica
Pernica Radek
lektor@radekpernica.cz
Saneca Pharmaceuticals a.s.
Káčerová Ivana
ivana.kacerova@saneca.com
Skilldriver
Fáček Pavel
pavel.facek@skilldriver.cz
Státní zemědělský intervenční fond
Nohavicová Kristina
kristina.nohavicova@szif.cz
ŠIOV/EPALE SK
Drinková Monika
monika.drinkova@siov.sk
ŠKO-ENERGO, s.r.o.
Kubínová Marcela
marcela.kubinova@sko-energo.cz
ŠKODA AUTO VYSOKÁ ŠKOLA o.p.s.
Tereza Prevužňáková
tereza.prevuznakova@savs.cz
Takeda Pharmaceuticals Czech Republic s.r.o.
Vltavská Kuni
kuni.vltavska@takeda.com
TATRA TRUCKS a.s.
Rozehnalová Lenka
lenka.rozehnalova@tatra.cz
team.cz, s.r.o.
Chudoba Roman
roman.chudoba@team.cz
TESCAN ORSAY HOLDING, a.s.
Očková Pavla
pavla.ockova@tescan.com
Threshold Training Associates s.r.o.
Blažek Ladislav
ladislav.blazek@threshold.cz
Threshold Training Associates s.r.o.
Blažková Jitka
ladislav.blazek@threshold.cz
TV Nova s.r.o.
Petrovičová Lucia
lucia.petrovicova@nova.cz
UCT Fluid Delivery Solutions s.r.o.
Lucovičová Alena
alena.lucovicova@uct.com
Vysoká škola technická a ekonomická v Českých Budějovicích
Klementová Iva
klementova@mail.vstecb.cz
Wienerberger s.r.o.
Petra Klangová
petra.klangova@wienerberger.com
Yanfeng International Automotive Technology Czechia, s.r.o.
Holatová Lenka
lenka.holatova@yanfeng.com
Železničná spoločnosť Slovensko
Trégerová Andrea
tregerova.andrea@slovakrail.sk
Organizace
Jméno
E-mail
 

GENERÁLNÍ  PARTNER

HumanCraft - Logo.png

HLAVNÍ  PARTNEŘI

EDUCASOFT.png
skilldriver_logo_claim_CZ-ořez-(Honza).png
HR_VZORY_-_Logo_nové.png

PARTNEŘI

ICTPro_LOGO_bez_okr_pruhled_1000x1000.png
Logo OfficeFitness.png
EDU Trainings (RGB)-01.png
NCM.png
CEVIN - Logo.png

MEDIÁLNÍ  PARTNEŘI

ProfiHR - Logo.png
StartupJobs - Logo.png
01 Red edupunk.jpg
 
google-site-verification=mPaI1brNFWO5k3Au4VkQzSSF0xxvQedUy3Wxn6WNqz0