google-site-verification=mPaI1brNFWO5k3Au4VkQzSSF0xxvQedUy3Wxn6WNqz0 google-site-verification=mPaI1brNFWO5k3Au4VkQzSSF0xxvQedUy3Wxn6WNqz0
top of page
Logo_barva_obrys-03.png

PRAKTICKÉ

WORKSHOPY

NA MÍRU PŘESNĚ PODLE VAŠICH POTŘEB

O WORKSHOPECH

Nabídkou workshopů reagujeme na zájem L&D manažerů, L&D specialistů a personalistů věnujících se vzdělávání a rozvoji zaměstnanců o specifická témata, která potřebují pro svou práci a vlastní rozvoj.

Nově zařazujeme do nabídky aktuální témata spojená s přesunem vzdělávání do online/digitální podoby. Jak efektivně přenést výuku do online prostředí, které zásady online výuky uplatnit nebo jak zajistit interakci i v online výuce, jak zapojit účastníky a udržet jejich pozornost. To vše a mnohem více připravíme přesně na míru pro vaši firmu.

Nabízená témata reflektují aktuální trendy v oboru, jsou prakticky zaměřená a jejich výsledkem je vždy aplikace tématu do vlastní praxe účastníka.

Facilitátory workshopů vybíráme citlivě na základě jejich kvality a dlouhodobé spolupráce s námi. Zařazujeme jen ta jména, která jsou zárukou spokojenosti účastníků.

Workshopy připravujeme na míru zákazníkovi, jeho potřebám a přáním.

Vše zajistíme na klíč, v našich prostorách či u vás.

TÉMATA WORKSHOPŮ

TOMÁŠ LANGER: JAK NA ONLINE VÝUKU EFEKTIVNĚ

Cílem workshopu je, aby metodici zvládli online výuku kvalitně připravit a lektoři/tutoři se v nové roli "online trenérů" cítili dobře. Budeme se věnovat zásadám a praktickým nápadům pro přípravu i realizaci online výuky, tipům a trikům, jak udržet pozornost účastníků či které aplikace můžeme ve výuce využít. Zaměříme se i na technické chyby a potíže při online přenosu
– a samozřejmě si řekneme, jak je vyřešit a neopakovat.

JAN SLOŽIL:
JAK ZAVÉST ONLINE VZDĚLÁVÁNÍ DO FIRMY

On-line vzdělávání je už dnes nutnou součástí každého firemního rozvoje. Ale jak do toho? Na workshopu vás seznámím s více než 20 typy on-line vzdělávání. Probereme výhody a rizika a společně definujeme postup, jak ho do firmy zavést a vhodně skloubit se současným vzděláváním. Vše jasně a prakticky. 

JAN SLOŽIL:
VYTVOŘTE SI VLASTNÍ VZDĚLÁVACÍ VIDEO

Také si uvědomujete, že vzdělávací video je nejpoužívanější nástroj ke sdělení informace? Na společném workshopu se ho naučíte připravit, natočit i sestříhat. A odejdete s hotovým videem.

JAN SLOŽIL:

PŘIPRAVTE SI VLASTNÍ E-LEARNING

E-learning není zdaleka jen Powerpointová prezentace převedená na web. Je to zcela unikátní vzdělávací forma, která vám umožní plnohodnotně nahradit prezenční kurz. Představím vám zásadní otázky, které je třeba si před tvorbou položit. Projdeme proces jeho tvorby a vytvoříte si koncept kurzu, který ve firmě můžete dále rozpracovat.

BRANO FRK: LEARNING DESIGN - JAK NAVRHNOUT SKVĚLÝ WORKSHOP
Naučíte se používat designové metody pro návrh skvělých workshopů, získáte přehled o praktických nástrojích, metodikách a aplikacích pro realizaci workshopů tak, aby bavily Vás i účastníky.

BRANO FRK: LEARNING DESIGN: JAK VYTVOŘIT KVALITNÍ VZDĚLÁVACÍ PROGRAM
Naučíte se používat designové nástroje a metodiky, které zefektivní proces navrhování a testování vzdělávacích programů. Dozvíte se, jak postupovat při re-designu stávajících kurzů a jak implementovat inovace.

Puhalova-1 (2).jpg

JANA PUHALOVÁ: NASTAVENÍ VZDĚLÁVACÍHO CYKLU PODLE POTŘEB CÍLOVÉ SKUPINY

Zrevidujete si a případně zdokonalíte nastavení vzdělávacího cyklu tak, aby vzdělávání bylo efektivní, s kýženým efektem pro cílovou skupinu a konkrétním pozitivním dopadem pro firmu. Vydefinujeme si potřebné informace a procesy, které pomohou
k systematickému vzdělávání.

MIRKA DVOŘÁKOVÁ: JAK ZAVÉST NARATIVNÍ PŘÍSTUPY DO FIREMNÍHO VZDĚLÁVÁNÍ

Na praktickém workshopu se zaměříme na využití příběhů (narací) ve firemním vzdělávání. Společně nalezneme řadu konkrétních aplikací narace pro Vaši firmu. Samozřejmě jen tam, kde to má smysl a přidanou hodnotu.

MIRKA DVOŘÁKOVÁ:
JAK Z(A)JISTIT EFEKTIVNÍ VZDĚLÁVÁNÍ VE VAŠÍ FIRMĚ?

Workshop se zaměří na otázku efektivity firemního vzdělávání. Vyjasníte si, co znamená efektivita ve vzdělávání, zda, jak a kdy ji můžeme měřit, na čem závisí a jak ji můžete zajistit. Sami si vyzkoušíte nastavit efektivitu pro Vaši firmu.

TOMÁŠ LANGER: ZAVÁDĚNÍ SYSTÉMU HODNOCENÍ
A SUPERVIZE INTERNÍCH LEKTORŮ

Na workshopu se zaměříme na cesty, jak zavést komplexní systém rozvoje interních lektorů postavený na hodnocení a supervizi. Na konci budete nejen vědět, jak na to, ale odejdete
s řadou tipů pro nastavení systému ve Vaší firmě.

TOMÁŠ LANGER: JAK ROZVÍJET INTERNÍ LEKTORY VE VAŠÍ FIRMĚ
Workshop pro ty, kteří vzdělávají prostřednictvím svých interních lektorů. Jak je vzdělávat a rozvíjet? Které možnosti k tomu využít? Díky workshopu si sestavíte vlastní set nástrojů okamžitě aplikovatelných ve vaší firmě.

JIŘÍ BRÉDA: JAK ZAVÉST GAMIFIKACI DO FIREMNÍHO VZDĚLÁVÁNÍ
Praktický workshop se zaměří na konkrétní programy ve Vaší firmě, které budeme společně „upgradovat“ tak, aby byly pro uživatele přínosné i motivační. Gamifikační prvky konkrétně aplikujeme tak, ať si rovnou odnesete základní design nového vzdělávacího programu.

bottom of page
google-site-verification=mPaI1brNFWO5k3Au4VkQzSSF0xxvQedUy3Wxn6WNqz0